#2017-04-24 00:18:35 

warfather

Użytkownik

Drodzy forumowicze i forumowiczki, kupiłem klimatyzację do biura, ale jeszcze trzeba ją zamontować. Nie wiem czy w ogóle we Wrześni jest jakaś firma, która się tym zajmie, więc proszę Was o pomoc w odszukaniu specjalisty z miasta bądź okolic.
#2017-04-24 01:25:20 

Soulguard

Użytkownik

A jaka to klimatyzacja? Jakiś zaawansowany system, czy podstawowa?
#2017-04-24 03:04:26 

Soulguard

Użytkownik

Nic skomplikowanego, normalna taka z tańszych. Nie powiem Ci dokładnie jaki to model i rodzaj bo się zwyczajnie nie znam.
#2017-04-24 03:50:24 

Devito

Użytkownik

W Poznaniu i okolicach działa firma Ice-Klima, która zajmuje się zarówno montażem, jak i serwisem klimatyzacji. Co ciekawe, zajmują się nawet chłodzeniem w samochodach, ale tego chyba nie potrzebujesz:) Poszukaj sobie trochę informacji o nich. Ja mogę jedynie powiedzieć, że naprawą i serwisem zajmują się świetnie, z montażu niestety nie korzystałem.
#2017-04-24 04:25:49 

wiertarka

Użytkownik

Faktycznie, sama jestem z Wrześni i korzystałam z usług właśnie tego przedsiębiorstwa. Serwis i montaż klimatyzacji we Wrześni to dla nich żaden problem, nawet nie marudzili, że to daleko. Pod linkiem http://www.ice-klima.pl/montaz-klimatyzacji.html sprawdzisz wszelkie informacje i dowiesz się sporo szczegółów. Jest tam lista systemów, które montują, wcześniejsze realizacje, a także certyfikaty poświadczające ich umiejętności. Myślę, że warto się z nimi skontaktować - ceny też mają przyzwoite.
#2017-04-24 07:00:05 

warfather

Użytkownik

A jak to jest z konstrukcją montażową? Oni załatwiają jakieś stojaki czy coś takiego, czy trzeba to samemu zorganizować?
#2017-04-24 07:11:51 

wiertarka

Użytkownik

Lepiej żebyś sam się o to już zapytał, bo nie wiem jak to aktualnie wygląda. Jak ja to robiłam to kupiony miałam jedynie klimatyzator, a resztę załatwili oni, ale nigdy nie wiadomo czy nic się nie zmieniło. Na stronie jest numer kontaktowy, zadzwoń i zapytaj.
#2017-04-24 08:40:30 

warfather

Użytkownik

Ok, dzięki za pomoc i porady. Nie będę już szukał nikogo innego skoro ta firma jest w porządku:)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015