#2017-06-27 23:54:58 

Soulguard

Użytkownik

Zastanawiam się czy niekupic dla mojej partnerki własnie bielizny erotycznej. Ale sek w tym ze nie wiem jak się zachowac. Niewiem czy jej się to spodoba. Jak wasze partnerki reagują na tego typu prezenty?
#2017-06-28 02:22:21 

Devito

Użytkownik

Wiesz to musisz wiedziec ty ze ona się nie obrazi. Ze jej się to spodoba ze to zalozy dla ciebie i będziecie mieli frajde. Wiadomo ze zmysłowa damska bielizna ostro dziala na faceta no i dla nas facetow to jest jak płachta na byka. Ja ostatnio widziałem ciekawe modele tutaj http://www.twoja-fantazja.pl/ jak chcesz to sobie popatrz. Maja i halki i gorsety no i też ubrania z lateksu skóry. Zreszta w tym sklepie erotycznym jest naprawde sproo roznych akcesoriów erotycznych.
#2017-06-28 04:56:53 

poligamista

Użytkownik

Kobiety lubia na ogol eksperymentowac wiec jak twoja to lubi to możesz spróbować. Tylko musisz kupić taka bieliznę która się dobrze nosi która nie jest twarda w dotyku. Bo to musi być przyjemne w noszeniu.
#2017-06-28 06:26:13 

revolver

Użytkownik

Haha to chyba cos przyjemniejszego ja czeka niż noszenie halki :P haha
#2017-06-28 08:14:32 

huub

Użytkownik

Teraz jest sporo sklepów z gadżetami erotycznymi wiec duzo latwiej spełniać swoje fantazje. Ale to jasne ze trzeba mieć dobrana do tego połówkę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015