#2017-07-11 23:12:36 

fiona

Użytkownik

Nigdy wczesniej nie mialam do napisania tak wiele stron. Bo mam niby niedlugo spotkac się z moja promotorka wyjatkowo i pogadac dokladanie o temacie ale nei wiem co z tego mi w ogole wyniknie. Czy ktos może mi pomoc z pisaniem pracy związanej z finansami? ja nie wiem nawet ile tego stron powinno być.
#2017-07-12 00:41:54 

wiertarka

Użytkownik

To jak długa jest praca licencjacka to tak serio zalezy od tematu. Sa tematy które napiszesz na 30 stron a sa i takie gdzie 20 stron wystarczy bo nie ma na czym się oprzec. Wiec to zwyczajnie zalezy od tematu.
#2017-07-12 02:45:03 

altanaria

Użytkownik

Wiesz w moim przypadku jak mialam do napisania prace to jednak duzo wczesniej zaczelam żeby się ze wszystkim wyrobic. No i mi się udalo. I bardzo się z tego powodu cieszylam. Ale jednak trzeba mieć dobrze tez zrobiona bibliografie bo to tez pod ocene pracy podchodzi.
#2017-07-12 04:44:16 

Klotylda

Użytkownik

Wiadomo ze teraz nie każdy ma czas na pisanie prac finanse to jednak jest bardzo szeroko i tu mogą wejsc kwestie wynagrodzen ale tez jakies analizy. Jak ja szukalam sobie pomocy z praca zaliczeniową akurat to tutaj się kontaktowałam http://twojredaktor.pl/praca-finanse w tej zakładce masz opisane na jakiego rodzaju pomoc możesz liczyc. No i mogą ci spradzic czy twoja bibliografia pierwsza strona spis tresci masz dobrze ustawiony. No i czy nie ma powaznych bledów.
#2017-07-12 06:21:23 

naturalna

Użytkownik

Każdy z nas by chciał mieć tego magistra doktora a to jednak wymagana jest praca tylko tez nie zawsze ona ma w ogole jakiekolwiek przełożenie na cokolwiek. Bo nieraz to jest po prostu od razu schowana i zadnego z niej pozytku a człowiek pisze prace magisterska bardzo dlugo. Taka prawda.
#2017-07-12 08:59:36 

Klotylda

Użytkownik

Nie ma się co czarowac ale tak często jest. Wtedy po prostu trzeba się z tym jakoś pogodzic. To jasne ze przykro ale tak bywa. Ja akurat na firme Twój Redaktor nei narzekam. Bo mi pomogli złożyć ccałośc do kupy. Maja rzetelnych i sprawdzonych ludzi którzy wiedza o czym jest dany temat. No i pomogli mi z tym spisem treści bo to był jakis horror u mnie zwyczajnie :P
#2017-07-12 09:31:27 

altanaria

Użytkownik

Przy bibliografii trzeba sprawdzic dokladnie przecinki i kropki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015