#2017-07-20 05:36:21 

wiertarka

Użytkownik

Podobno teraz w ramach outsourcingu bardzo popularnym zwyczajem jest wypożyczanie samochodów na długi termin. Mam niewielką firmę kosmetyczną, której promocję chciałabym trochę pchnąć. Planuję zatrudnić przedstawicieli handlowych, ale nie chcę też, by jeździli oni swoimi prywatnymi samochodami. Zależałoby mi więc wypożyczenie samochodów na długi termin, którymi mogliby się oni poruszać. Czy kojarzycie firmę, która ma dobre warunki jeśli chodzi o wynajem samochodów?
#2017-07-20 07:11:20 

warfather

Użytkownik

A na ile planujesz wynająć? Bo długi termin to w różnych firmach różnie jest postrzegany.
#2017-07-20 08:21:33 

wiertarka

Użytkownik

Cóż, myślałam na poczatek o 12 miesiącach, ale sama nie jestem pewna.
#2017-07-20 09:16:25 

Soulguard

Użytkownik

Posłuchaj, to akurat nie głupie. Warto jest zacząć od roku, zobaczyć, jak się układa między Tobą a dostarczycielem samochodw kontakt, a jak Ci się nie spodoba, to rok od umowy się kończy i nie przedłużasz jej. Cala filozofia. Jakie samochody w ogóle bys chciała?
#2017-07-20 10:23:33 

wiertarka

Użytkownik

Tak też mi się wydaje, że 12 miesięcy to taki dobry okres próbny, choć znajoma mi mówiła, żebym na początek wzięła średni termin. Uważam jednak, że trzeba zobaczyć, jak się układa współpraca przez dłuższy czas. Co do samochodów, to zależy mi w sumie na małych i zwrotnych, żeby mogli łatwo się poruszać po mieście.
#2017-07-20 11:33:00 

Soulguard

Użytkownik

Czyli w zasadzie najlepiej by było, jakby to było coś z grupy A do C. To w dobrej cenie masz te Volkswageny UP albo Golf i Toyoty. Yaris jest świetny na miejskie warunki. Co do zaś samej oferty, to spróbuj się skontaktować z irmą z tego linku http://just-rent.com.pl/wynajem-dlugoterminowy/. Mają świetne warunki długoterminowego wynajmu aut w Warszawie, bo sam raz korzystałem (dorobiłem się w końcu własnej floty) :) Miałem okazję też współpracować z innymi, ale najlepsza kooperacja była właśnie z tą firmą.
#2017-07-20 12:54:12 

Devito

Użytkownik

Zgodzę się z kolegą. Oddają czyste i nowe samochody do użytku. Dodatkowo ceny są bardzo dobre, ustalane są one indywidualnie z klientem, w zalezności od tego, jakie dodatkowe usługi jeszcze chciałby wziąć, czy jakie dodatkowe wyposażenie do samochodów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015