#2017-08-09 04:51:34 

miałka_ewa

Użytkownik

Krótko, zwięźle i na temat. Chcę podjąć pracę jako opiekunka osób starszych w Niemczech. Widzieliście ostatnio jakieś ogłoszenia tego typu? Zależy mi na jak najszybszym wyjeździe.
#2017-08-09 07:22:52 

ohydna

Użytkownik

Teraz już dość trudno znaleźć taką pracę. Jeszcze kilka lat temu to z łatwością byś znalazła, teraz to agencje mają swoich stałych pracowników i raczej nie zatrudniają nowych, bo to też jest dla nich ryzyko.
#2017-08-09 09:46:30 

wiertarka

Użytkownik

Znam jedną agencję, która dość często jeszcze potrzebuje opiekunek. Sprawdź to ogłoszenie - http://laxocare.pl/oferty-pracy/opieka-malzenstwie-emskirchen/, a jak będzie nieaktualne to zobacz sobie inne. Raczej powinnaś coś u nich znaleźć, bo dość często zatrudniają nowe opiekunki. Ja jechałam z nimi na jakie dwa, może trzy turnusy i wszystko pod względem formalnym było w porządku, więc nie masz się czego obawiać. A osoby pod opieką bywają różne, ale to pewnie już wiesz:)
#2017-08-09 10:44:10 

miałka_ewa

Użytkownik

Tak, zdaję sobie sprawę, że może to być trudna praca:) Dzięki za podesłanie ogłoszenia - mam nadzieję, że przyjmą mnie do pracy:) Jeszcze raz dzięki!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015