#2017-06-30 05:00:04 

poligamista

Użytkownik

Cześć, ostatnio dentysta podczas kontroli powiedział mi, że cierpię na nadwrażliwość dziąseł. Pole-cił mi jakąś pastę, która pomoże radzić sobie z tym problemem, ale niestety jest ona bardzo droga. Macie może jakieś produkty, które również dobrze sprawdzą się u osób z taką przypadłością?
#2017-06-30 06:51:32 

lenino1943

Użytkownik

Jak stomatolog Ci coś zapisał to lepiej to wykup. Może raz wydasz trochę więcej kasy, ale będziesz mógł spać spokojnie, nie martwiąc się o własne zęby. Ja nie ryzykowałbym z innymi produktami.
#2017-06-30 09:17:26 

wiertarka

Użytkownik

Jak ktoś cierpi na nadwrażliwość dziąseł to koniecznie powinien wiedzieć co to jest pasta Elmex. Stosuję ją już od lat i dzięki niej mogę jeść zmrożone lody, pić gorącą kawę oraz zanurzać zęby w najtwardszych owocach. Oczywiście jest trochę droższa niż wszystkie inne, ale niestety często chcąc cieszyć się zdrowymi zębami, trzeba zainwestować trochę pieniędzy.
#2017-06-30 10:10:32 

JaneJoe

Użytkownik

Zgadzam się z koleżanką. Postaw na to co ona Ci podesłała lub kup tę którą polecił Ci dentysta. Nie eksperymentuj z tanimi półśrodkami, bo później będziesz musiał wydać jeszcze więcej na wizyty u stomatologa. Z zębami nie ma żartów.
#2017-06-30 10:20:00 

poligamista

Użytkownik

Dobra, trochę mnie nastraszyliście, więc zrobię tak jak mówicie. Poszukam jeszcze tej od lekarza, a jak nie będzie to kupię tą co wy mi polecacie. Dzięki za pomoc!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015