#2014-04-29 02:46:28 

poligamista

Użytkownik

Według mnie bardzo łatwo zrobić imprezę rajdową dla spółek. Jak dobrze pamiętam, to od dawna zajmowałem się robieniem tego typu spotkań. Ja nie widzę nic w tym strasznego. Należy odnaleźć wspaniałą firmę, która da nam sposobność na dużo atrakcji. Ja taką odnalazłem całkiem przypadkiem. Idąc ulicą dostałem broszurkę, a na niej napisane było wielkimi literami segway. Wiedziałem, tak to jest to! Okazało się, że spotkałem się z przedsiębiorstwem FSWO. Zatelefonowałem do nich, spytałem o calutką propozycję i prócz segway'ów zamówiłem kilka symulatorów. Nikt z mojej spółki nie jeździł na czymś takim. To tym bardziej to była dla mnie lepsza frajda, że mogłem zrobić coś nowoczesnego. Dotarliśmy na miejsce, każdy był zaskoczony. Ale imprezka wyszła wspaniale. Chyba nikogo nie było kto by się bardzo źle bawił. Cóż mogę powiedzieć. Nie dopisałem, że ceny były niskie. Każdy kto szuka fajnego pomysłu na imprezę rajdową dla swojej firmy, powinien zadzwonić do FSWO. Polecam gorąco!

#2014-04-29 05:26:55 

lenino1943

Użytkownik

To łatwa rzecz zrobić imprezkę rajdową. Naprawdę nie trzeba mieć w tym wielkiego doświadczenia. Gdy ja bardzo chciałem zrobić takie party dla swoich pracowników, to wynająłem dobrą firmę, która mi bardzo pomogła w jej organizacji. Ktoś dawno temu polecał mi, żebym wypożyczył na taką imprezę rajdowe symulatory. Fajny pomysł. To prawda. Kto to wie? Może później skorzystam. Na razie tego nie potrzebuję. Dlatego nie jestem w stanie Wam doradzić i uciekam stąd. Musicie radzić sobie sami. Powodzenia życzę!
#2014-04-29 07:33:29 

Devito

Użytkownik

Ja się w zasadzie nie znam kochani na imprezach o charakterze rajdowym, bo nigdy nie brałem udziału w imprezie o takim charakterze lecz już samo określenie sugeruje że to coś ciekawego. Świetna rajdowa szkoła jazdy to miejsce gdzie ostatnimi czasy biorę udział w zajęciach. Nie tylko doskonalę swoje umiejętności dotyczące kierowania autem, lecz regularnie bywam też na treningach sportowych. Chcę być doskonałym kierowcą lecz bardzo zależy mi także na tym by być osobą dobrze wysportowaną.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015