#2018-01-10 03:22:12 

Devito

Użytkownik

Mam pytanie a właściwie prośbę jak w temacie. Zna ktoś z was jakiś sklep z dekoracjami do domu gdzie znajdę fototapetę z panoramą warszawy? Nie interesuje mnie druk fototapety z własnego zdjęcia, bo nie posiadam takiego w dużej rozdzielczości. Jeżeli jest jakiś sklep który możecie mi polecić to będę bardzo wdzięczny ;)
#2018-01-10 04:25:15 

poligamista

Użytkownik

Próbowałeś wpisywać taką frazę w google? Pewnie znalazł by się nie jeden sklep który ma w ofercie fototapetę z takim zdjęciem. Czasem jestem zaskoczony jakie pytania zadawane są tutaj na forum ale co się dziwić, ludzie są coraz bardziej leniwi.
#2018-01-10 06:27:45 

altanaria

Użytkownik

Jak szukasz dobrej fototapety Warszawa i inne miasta na pewno są dostępne na stronie http://naklejkomania.eu/123-fototapety-inne-miasta-uliczki. Polecam tam zamawiać bo jakość tych fototapet jest bardzo wysoko a cena stosunkowo niska :)
#2018-01-10 06:51:41 

Devito

Użytkownik

Nie szukałem w google bo już raz zamówiłem taką tapetę która po nałożeniu kleju rwała się jak zła. Interesuje mnie bardziej coś takiego jak podała koleżanka wyżej, coś ze sprawdzonego źródła żebym miał gwarancję dobrej jakości.
#2018-01-10 08:04:11 

JaneJoe

Użytkownik

Może to była jakaś wada produkcyjna. Złożyłeś reklamację? Jeżeli otrzymałeś taki produkt to trzeba było od razu go reklamować albo prosić o zwrot pieniędzy.
#2018-01-10 08:39:51 

Devito

Użytkownik

Oczywiście że tak zrobiłem tylko to co zmarnowałem czasu i kleju to moje. Mi chodzi tylko i wyłącznie o stracony czas, bo koszt takiej tapety nie jest na tyle wielki żeby nad tym płakać. Zamówię na sklepie o którym pisała koleżanka wyżej, znalazłem na jego temat sporo dobrych opinii w internecie więc mam nadzieję że się nie zawiodę :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015