#2018-01-23 00:58:46 

miałka_ewa

Użytkownik

Potrzebuję rady. Mój syn ostatnio miał problemu żołądkowe i bardzo się odwodnił. Czytałam że takie elektrolity w saszetkach bardzo dobrze wpływają na gospodarkę wodną organizmu. Czy jeżeli doszło do odwodnienia to takie elektrolity są dobrym pomysłem? Gdzie je kupić?
#2018-01-23 02:31:37 

Klotylda

Użytkownik

Oczywiście że są dobrym pomysłem. Powinny zostać podane jak najszybciej, bo odwodnienie jest bardzo groźne dla naszego organizmu. Kupisz je w każdej aptece ale w szczególności warto zobaczyć na Apteka MINI. Mają tam spory wybór takich preparatów.
#2018-01-23 03:55:13 

revolver

Użytkownik

W takim wypadku pierwszym miejscem gdzie powinnaś się udać jest apteka elektrolity powinno się uzupełniać regularnie nie tylko podczas choroby ale także wysiłku fizycznego. Na stronie https://www.aptekamini.pl/category/bez-recepty-uklad-pokarmowy-elektrolity masz kilka propozycji. Zasada działania ta sama ;)
#2018-01-23 06:06:23 

JaneJoe

Użytkownik

Najlepiej to kup coś takiego gdzie oprócz samych elektrolitów są też witaminy i minerały. Twój syn szybko powinien stanąć na nogi :)
#2018-01-23 08:16:36 

miałka_ewa

Użytkownik

Kupię coś w formie tabletek musujących. Może nawet ze 2 opakowania żeby mieć je na wszelki wypadek w domowej apteczce. Dziękuję.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015