#2018-01-29 03:04:39 

miałka_ewa

Użytkownik

Cześc wszystkim piszę tutaj do was ponieważ mąż mówił mi ,że mam zakupić żarówkę led gu10 jestem właśnie na stronie sklepu i nie wiem ,którą wybrać ,a mąż ma delegacje bardzo ważną i nie dostanę się do niego przez najbliższe dwa-3 dni ,a musze sfinalizować transakcję. Piszcie szybko. Pozdrawia was zrozpaczona kobietka.
#2018-01-29 04:58:37 

ohydna

Użytkownik

Hej kochana ,a w jakim celu może to trochę głupie pytanie ,ale muszę zapytać ci ta żarówka w sensie w jakim na przykład pomieszczeniue ma służyć? ( wbrew pozorom to bardzo ważna informacja.
#2018-01-29 07:07:13 

miałka_ewa

Użytkownik

Hej ta żaróweczka led do garażu ma być podobno.
#2018-01-29 09:07:49 

ohydna

Użytkownik

Okej w takim razie ja polecam ci serdecznie żarówkę led gu10 ,którą w korzystnej cenie możesz kupić tutaj: https://www.ultra-elektro.pl/pl/blog/post/jak-dobrac-zarowke-led . Jest to mój ulubiony sklep z takimi właśnie rzeczami.
#2018-01-29 10:13:37 

miałka_ewa

Użytkownik

A mogłabyś mi jeszcze dodatkwoow napisać na jakie parametry powinnam zwrócić uwagę przy wyborze tej żaróki. Wiesz jestem kompletnie zielona i nie znam się na tego typu rzeczach.
#2018-01-29 10:55:12 

ohydna

Użytkownik

Tak oczywiście nie ma problemu. Ważny jest materiał obudowy z jakiego jest zrobiona otoczka żarówki. Warto tutaj również zaznaczyć ,że najlepszym materiałem do tego jest ceramika. Później patrz na rozmiar i mocowanie ,które co ważne musza być dostosowane do obudowy żarówki inaczej może dojść do spięcia. Oczywiście warto również poświęcic chwilę na dobór barwy ,która kreowana jest pod nasze upodobania i konkretne pomieszczenie. Potem takie parametry jak jasność i moc żarówki, kąt świecenia oraz najważniejsze bezpieczeństwo i szczelność pracy. Warto również wybierać żarówki led energooszczędne.
#2018-01-29 13:46:26 

miałka_ewa

Użytkownik

Dziękuje ci serdecznie za pomoc. Nawet nie wiesz jak mi życie ratujesz tymi radami : ) : ).
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015