#2019-10-28 00:05:39 

Devito

Użytkownik

Tak się ostatnio zastanawiałem przeglądając fejsa, jak to się dzieje, że co jakiś czas pojawiają na nim reklamy. No niby wiem, że są, ale nie znam reguły która to reguluje. Może ktoś działa na tym portalu nieco szerzej i jest w stanie mi to wytłumaczyć? Sam prowadzę sklep internetowy i chętnie swoją ofertę bym tam umieścił.
#2019-10-28 02:23:19 

poligamista

Użytkownik

Sprawa jest i prosta i nieco skomplikowana. To co widzisz na fejsie to nic innego jak tak zwane Facebook ads, które są niczym innym jak reklammami graficznymi. Reklamy te funkcjonują od dawna i są podawane klientom w zasadzie według ścieżki, którą oni sami obrali. Wszystko przez tematykę stron, jakie odwiedzają, czy też przez zainteresowania, jakie reprezentują. Facebook ads umożliwiają dotarcie do bardzo szerokiego grona klientów.
#2019-10-28 03:16:57 

revolver

Użytkownik

Płatne reklamy to swego rodzaju uproszczona forma pozycjonowania strony. Z tym, że różni się ona od tej właściwej procedury przede wszystkim czasem oddziaływania. W przypadku klasycznego pozycjonowania jest to zdecydoawnie dłuższy czas. Tutaj efekt jest niemal natychmiastowy. Ale też i koszty w związku z tym są nieco inne :)))
#2019-10-28 05:41:34 

JaneJoe

Użytkownik

Hehe, no tak...
#2019-10-28 08:06:42 

revolver

Użytkownik

Ale dla wielu nie grają one roli...
#2019-10-28 08:50:49 

altanaria

Użytkownik

No aż tak wielu na rynku takich biznesmenów nie znajdziesz. Znam za to wielu, którzy chętnie studiują cennik pozycjonowania strony, bo wszędzie można dokonać jakiś oszczędności. Cennik pozycjonowania strony to szczerze mówiąc bardzo ruchomy cennik, który można zapewne w każdej firmie negocjować. Ale z punktu widzenia jakości wykonania zleconej pracy, czasami to nawet niektórzy sami chętnie dopłacają widząc bardzo dobre wyniki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015