#2020-05-06 01:12:03 

lenino1943

Użytkownik

Witam, możecie mi polecić kogoś kto zajmuje się audytami SEO ? Chodzi mi o profesjonalne zaudytowanie strony internetowej. Z ciekawym raportem, który będzie przejrzysty dla kogoś kto się niezbyt na tym zna.
#2020-05-06 02:14:15 

ohydna

Użytkownik

A co to jest audyt strony internetowej ? Bo jak dla mnie to albo ona działa albo nie działa
#2020-05-06 05:12:01 

revolver

Użytkownik

@ohydna nie masz bladego pojęcia o czym piszesz. Stronę się sprawdza pod wieloma kątami … Np. czy przekierowania są poprawne, czy w kodzie nie ma błędów, czy same teksty nie są kopiami innych i jest jeszcze wiele innych zmiennych które warto wziąć pod uwagę. Do autora tego tematu, polecam Ci GT, oni znają się na rzeczy. Zresztą tutaj dostaniesz adres do ich strony i sprawdź sobie sam https://www.grupa-tense.pl/audyt-seo/ decyzja czy się zdecydujesz czy nie jest tylko i wyłącznie w twojej głowie.
#2020-05-06 05:33:30 

lenino1943

Użytkownik

No właśnie widzę, że zajmują się profesjonalnymi audytami seo. Fajnie, że podrzuciłeś link i nie musiałem szukać. Skontaktować się z nimi na pewno skontaktuje. Nic nie tracę. Do tego widzę, że mają również darmowy audyt seo, fajna opcja by sprawdzić czy będzie mi odpowiadać ewentualna dalsza współpraca z nimi. Dzięki!
#2020-05-06 07:50:14 

wiertarka

Użytkownik

Tez z nimi współpracowałam i polecam. Na pewno się nie zawiedziesz. Ja się nie zawiodłam a wręcz przeciwnie, byłam usatysfakcjonowana z współpracą z nimi. A mnie usatysfakcjonować jest bardzo trudno.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015