#2014-05-15 04:28:23 

miałka_ewa

Użytkownik

Wspólnie z moim partnerem przeglądaliśmy ofertę znanych zespołów muzycznych na wesele i oznajmiliśmy, że na naszym weselisku także będzie zespół muzyczny. Kiedy już będzie po wszystkim, wyruszamy w podróż poślubną. Pragniemy trochę zwiedzić. Chyba pojedziemy do Indii, z tego względu już o wiele wcześniej zaczęliśmy gromadzić pieniądze. Prawdę mówiąc wcale nie byłam w tamtym miejscu. W tym momencie nigdzie z Adamem nie podróżujemy. Już nie mogę się doczekać naszego wesela. Mam tylko nadzieję, że wszystko będzie dobrze. W przygotowaniach dopomogli nam sporo nasi staruszkowie, ale i tak nerwy są okropne.
#2014-05-15 06:27:08 

warfather

Użytkownik

Najlepiej jest zainwestować w zespoły muzyczne na wesele. Ja w taki sposób zrobiłem razem z moją drugą połówką i wcale tego nie żałujemy. Sporo bym dał, by przeżyć znowuż ślub, ale to wcale już nie nastąpi. Obecnie jesteśmy z Moniką 2 lata po tym zdarzeniu i układa nam się świetnie. Na razie nie mamy jeszcze dzieciaków, ale chyba to się rychło zmieni : )
#2014-05-15 07:10:21 

Klotylda

Użytkownik

Przenigdy nie zapomnę tego świetnego zespołu, jaki grał na moim sakramentalnym tak. Bliższe wiadomości są opublikowane w necie tutaj oldschoolrockers.com.pl/poznanski-zespol-weselny Rety, jak dużo było wtedy chodzenia. A jak wielki był stres. Prawdopodobnie nie mogłabym przeżywać tego powtórnie. Lecz mam wspaniałe wspomnienia.
#2014-05-15 10:09:55 

Devito

Użytkownik

Na naszym ślubie była profesjonalna kapela weselna. Zespół znakomicie grał. Sporo go szukaliśmy, lecz wreszcie udało się wyszukać taki zespół, który najbardziej nam imponował. Kapela dbała o fantastyczny klimat na naszym weselu. Oprawa muzyczna jest niewątpliwie bardzo ważna. Nasz zespół spełnił nasze oczekiwania w dużym stopniu. Moja kobietka tak nadzwyczajnie się bawiła, że zniszczyła sobie buty, które ostatnio sobie kupiła. Odrobinę ją one kosztowały, lecz jakoś to przebolała. Ten zespół bawił także ludzi na sylwestrze, na którym była moja znajoma. Ona nas poinformowała o jego działaniu, gdyż na imprezie sylwestrowej wszyscy imprezowicze byli z niego szczęśliwi.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015