#2014-05-16 03:27:16 

warfather

Użytkownik

Jeśli ma się w planach remont to trzeba się wcześniej należycie zaopatrzyć. Ja jestem zwolennikiem taśm malarskich więc zawsze nabywam taką taśmę żeby sufit w precyzyjny sposób odznaczał się od ścian. Ma być widoczna prosta linia, to jest istotne. Jeżeli linia styku pomiędzy białym sufitem a mającymi określoną barwę ścianami jest krzywo wykonana to całość naprawdę fatalnie wygląda. Koniecznie musi być prosta linia, to bardzo dużo znaczy. Kiedy kupiliśmy z małżonką mieszkanie, kumpela przekazała nam niedużą ulotkę z hasłem: taśma klejąca dwustronna i do dziś korzystamy z przedstawionej na tej ulotce oferty.
#2014-05-16 05:24:53 

poligamista

Użytkownik

Jak dotąd moja najdoskonalsza inwestycja to taśma dwustronna przezroczysta. Jejku, jak ja nie lubię remontów. A możliwe że niebawem będzie trzeba go zrobić w naszym mieszkaniu. Dobrze, że mój znajomy ma spółkę remontową. Powiedział mi, że go u mnie w domu zrobi. On już w taki sposób zarabia na życie mnóstwo lat. Dobrze zna się na swoim zajęciu. Jego firma non stop się rozwija. Pracuje w nim sporo osób. Ja w ogóle nie mam zdolności takich jak on. Wykonuję pracę w biurze, a więc zupełnie inna działka. Jakieś nieduże prace w mieszkaniu wykonam, ale nic poza tym.
#2014-05-16 07:16:47 

Soulguard

Użytkownik

By wyremontować dom, należy zakupić taśmę samoprzylepną. Więcej danych o taśmie znajduje się na witrynie online takiej jak ta, zawierająca uniwersalne mocowanie Kiedy ja przeprowadzam remont, wszystko planuję starannie tak, aby niczego nie zapomnieć zrobić. Lubię pracę fizyczną, więc remont nie jest żadnym problemem. Sam wszystko robię w domu, a moja żona ogromnie jest zadowolona, że nie potrzebuje wydawać ciężko zarobionych pieniędzy. 
#2014-06-04 13:28:12 

ohydna

Użytkownik

Kiedy z małżonkiem robiliśmy remont naszej posesji, konieczne było krycie farbą. Nie posiadaliśmy jednak najbardziej potrzebnych produktów do przykrycia mebli. Na szczęście sąsiad wspomógł nas ulotką, na której nadrukowane było hasło: taśma uniwersalna. Jak dobrze, że on sam jakiś czas wcześniej robił na swoim terenie remont. Właściwie to dzięki jego pomocy udało się nabyć kluczowe produkty w sklepie, który nam zaprezentował. Zresztą sami przeanalizujcie: tesa.pl/dom_i_biuro/tasmy_pakowe Ufff, nie wyobrażam sobie jak wyglądałyby pokoje w moim domu, gdyby nie właściwe środki zaradcze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015