#2014-05-19 05:05:50 

warfather

Użytkownik

Gdy zakupiłem nowy router, zalecono mi także wzmacniacz do wifi. Tak można zwiększyć obszar sieci. Ja mam ogromny dom, toteż wzmacniacz był mi nieodzowny. U mnie wszyscy korzystają z sieci. Największe problemy, by się tego przyuczyć miała moja małżonka. Najpierw nienawidziła kompa, lecz z czasem wreszcie go polubiła. Obecnie trudno ją oderwać od sieci. Nawet zauważyłem, że mniej dba o dom. Mój młodszy syn źle się uczy, co widać po jego stopniach. Rozmawiałem już z nią na ten temat i sądzę, że weźmie sobie moją opinię do serca. U mnie w domu każdy posiada własny komp, co daje dużo swobody w działaniu, bodaj dzieci się ze sobą nie kłócą.
#2014-05-19 05:38:08 

gorącaaa25

Użytkownik

Jakby to powiedzieć. Dla mnie router to czarna magia. Ogólnie nic a nic tego nie ogarniam. Oczywiście, wiem co i jak, ale jak funkcjonuje itp., to już nie. Nawet jak coś tam się dzieje, co byłabym w stanie sama zrobić to wołam Kubę, by mi dopomógł. Ja nie chcę się do tego nie dotykać. A teraz przede wszystkim, ponieważ mój chłop zamówił nowiusieńki router i nie chciałabym go rozwalić, jak to zrobiłam niedawno. Siedziałam przed PC i w pewnej chwili rozłączył mi się Internet. Chciałam to jakoś poprawić. A przy routerze była szklanka z wodą i wylałam ją na router. W tym momencie usłyszałam jedynie odgłos tlenia się i okazało się, że rozwaliłam go. Aj! Ależ mój ukochany był wnerwiony. Przeprosiłam go kilka razy, ale na szczęście zamówił nowy. I teraz jak coś się psuje to go proszę o pomoc, bo znając moją osobę znowu coś bym zrobiła.
#2014-05-19 07:39:59 

beatazkrk

Użytkownik

Dla mnie router to coś nieznanego. W ogóle tego nie ogarniam. Ale na szczęście w takich rzeczach orientuje się mój mąż. Jak się przeprowadzaliśmy do nowego mieszkania, to tam najpierw jedynie korzystaliśmy z Internetu w telefonach. Jednak Marcin postanowił kupić router. Pomyślałam, że to bombowy pomysł, bo ten Internet w telefonie był taki sobie. No więc zabrał się za szukanie. Coś tam przeczytał w sieci, podpytał znajomych. Jego najlepszy kolega Piotrek zaproponował jemu router do LTE. Mój facet doszedł do wniosku, że to bombowy pomysł. No i kupił ten modem. Jak założył wszystko to byłam zszokowana. Internet tak ekspresowo chodził. Wierzę, że tak będzie cały czas. ; )
#2014-05-19 08:53:24 

poligamista

Użytkownik

Bardzo często ludzie zamawiają routery LTE. Do tej grupy także należę ja. Początkowo posiadałem router na kartę. Co jedynie oznaczało, że w żaden sposób nie byłem powiązany z dostarczycielami Internetu. Jednak zbyt mała ilość GB bardzo stopowała moje możliwości internetowe. Z tej racji zacząłem poszukiwać informacji, które routery są godne uwagi. I takim sposobem trafiłem na pewną stronę online, na której znalazłem w niskiej cenie router LTE. Tak mi przypadła do gustu ta propozycja, że skorzystałem z niej. Kupiłem router. Po pięciu dniach przesyłka trafiła do mnie. Zainstalowałem wszystko i okazało się, że to właśnie to czego chciałem. Miałem świetny Internet, który chodził bardzo szybko. Teraz bez żadnej spiny mogłem oglądać ze swoją kobietą rozmaite filmy. Ależ byłem bardzo zadowolony! ; )
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015