#2014-05-20 06:32:23 

Klotylda

Użytkownik

Człowiek wraca wykończony po robocie. Wchodzi na forum dyskusyjne, żeby się odprężyć, a tutaj takie przynudzanie. Przecież to normalne, że, że najlepsza na przyjęcie weselne jest kapela muzyczna. Ja jak miałam swoje przyjęcie weselne w Poznaniu i bardzo chciałam mieć fajny zespół weselny, to wpisałam w przeglądarkę orkiestra na wesele i skorzystałam z którejś propozycji. Sieć czyni cuda. Bardzo szybko rozwiązałam swoje kłopoty. Dlatego nie czaję całego tego zamieszania. Zmieńmy temat, bo to naprawdę szkoda czasu na takie pogawędki. Z resztą pójdę na spacer. Nic tu po mnie. Powodzenia życzę.
#2014-05-20 06:53:30 

poligamista

Użytkownik

Jest równy podział między DJ'ami, a kapelami muzycznymi. Bardzo trudno stwierdzić, kto co zamawia. Jeżeli chodzi o moich znajomych, to o wiele większa grupa moich najbliższych na swoich weselach miała zespoły. Ja także i to taką wyczesaną, bo rockową. A udało mi się ją znaleźć za pomocą mojego sąsiada, który siedział u mnie i coś patrzył w necie, ponieważ u niego coś się zwaliło. Ja chodziłem po kuchni, w pewnym czasie Tomek krzyknął na mnie i zapodał mi pewną witrynę internetową, na której usługi oferowała rockowa kapela weselna. Byłem zszokowany, że coś takiego w ogóle istnieje. Nie wpadłbym na pomysł, ale bardzo mnie to uradowało. Wiedziałem, że moja dziewczyna się zgodzi, ponieważ ona także lubiła muzykę rockową. Ależ byłem szczęśliwy. Zatelefonowałem do nich i zamówiłem. Za cztery miesiące będą u nas dawać czadu na weselu. ; )
#2014-05-20 07:20:25 

Devito

Użytkownik

Bardzo często zaglądam na forum internetowe i zawsze jestem zadowolony z podejmowanych tu pogawędek. Jednak niestety w tym niewiele mogę powiedzieć, gdyż nie miałem okazji korzystać jeszcze z ofert takich kapel czy też DJ'ów. Na ten moment nie będę miał wesela. Chociaż w tej kwestii pomogłem mojej kumpeli, ponieważ rozważała co wybrać czy DJ'a bądź zespół. A ja siedząc na tablecie wpadłem na pewną witrynę online i wysłałem ją jej. Z tego co słyszałem to zarezerwowała sobie ten zespół. Bardzo cieszę się, że udało mi się jakoś jej dopomóc.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015