#2014-05-22 05:29:14 

lenino1943

Użytkownik

Moim zdaniem najfajniejsze są routery na kartę. Nie jesteśmy powiązani żadnymi umowami. W każdym momencie można z tego zrezygnować. Dla takiego studencika jak ja to jest bombowa sprawa, przede wszystkim, że zawierając umowę musiałbym wziąć na tatę ten Internet, ponieważ jeszcze nie mam swoich zarobków. A takie routery na kartę tego nie potrzebują. Swój router zamówiłem na pewnej witrynie sieciowej fritzbox.com.pl/routery-na-karte-sim która należała do przedsiębiorstwa Fritzbox. Spodobała mi się ich oferta, ponieważ była proponowana w korzystnej cenie. Co oznaczało, że takiego studenciaka było stać na to. Kupiłem router i skorzystałem z Internetu. Mam go już cztery miesiące i jeszcze nigdy się na to nie denerwowałem. Poza tymi routerami spółka ta proponuje również bardzo dużo innych, więc z pewnością ten kto szuka dla siebie należytego routera tam coś odnajdzie. Polecam! : D
#2014-05-22 07:43:06 

miałka_ewa

Użytkownik

Dla mnie wystarczający jest normalny modem od najbardziej znanego dostawcy usług internetowych. Nie muszę mieć żadnych skomplikowanych wynalazków z wieloma funkcjami, takich jak router modem adsl2. Nie potrzebuję też posiadać bardzo przepustowego łącza. W ogóle co trudność załatwić sobie połączenie z Internetem? Nie ogarniam sensu tego wątku, idę gdzieś indziej. Pa!
#2014-05-22 08:23:47 

Klotylda

Użytkownik

Dla mnie modem wan to coś strasznego. W ogóle tego nie znam. Ale na szczęście w takich rzeczach orientuje się mój chłopak. Jak się przeprowadzaliśmy do innego mieszkania, to tam najpierw jedynie korzystaliśmy z Internetu w komórkach. Jednak Karol postanowił zakupić router. Uznałam, że to super pomysł, ponieważ ten Internet w telefonie był taki sobie. No więc wziął się za szukanie. Coś tam poczytał w necie, zapytał kolegów. Jego najlepszy znajomy Rafał zaproponował jemu router do LTE. Mój ukochany uznał, że to wspaniały pomysł. No i zakupił ten router. Jak zainstalował wszystko to byłam zszokowana. Net tak błyskawicznie śmigał. Liczę na to, że tak będzie zawsze. : D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015