#2014-05-22 02:18:11 

poligamista

Użytkownik

Jestem cukrzykiem, z tej przyczyny wiele uwagi pochłania mi dieta w cukrzycy. Dawniej jakoś bardziej przejmowałem się moją dolegliwością, jednak w tym momencie mam inne problemy. Lada dzień się żenię, toteż zamartwiam się, jak to wszystko wypadnie.
#2014-05-22 05:17:18 

Soulguard

Użytkownik

Jestem cukrzykiem, toteż wiele uwagi pochłania mi dieta optymalna. Jakiś czas temu jakoś bardziej przejmowałem się moim schorzeniem, lecz aktualnie mam inne kłopoty. W niedalekiej przyszłości hajtam się, dlatego stresuję się, jak to wszystko będzie.
#2014-05-22 08:12:50 

ohydna

Użytkownik

Moim ogromnym problemem są żylaki. Uważam że centrum żywienia optymalnego to świetna inwestycja. Sprawdźcie sami tutaj optymalni.pl/turnusy-rehabilitacyjne Mam również inne problemy ze zdrowiem, z tego względu zrównoważona dieta jest dla mnie bardzo użyteczna. Powinnam oznajmić, że ja mam ogromnie kruche zdrowie. Od czasu, gdy pamiętam, wiecznie mi coś dokuczało. Moja matka była tym zatroskana, jednak ja starałam się być silna. Na całe szczęście mam blisko siebie sporo ludzi, którzy są obok mnie w problematycznych chwilach, gdyż mojej matki już nie ma. Umarła parę lat temu.
#2014-05-22 10:35:46 

miałka_ewa

Użytkownik

Mi ogromnie dokucza spora masa ciała. Mam tyle atrakcyjnych ciuchów i wcale nie jestem w stanie ich założyć. Chyba pojadę do jakiegoś popularnego ośrodka, którego specjalizacją jest leczenie różnych odmian otyłości. Znalazłam nawet taki, który przypadł mi do gustu optymalni.pl/leczenie-otylosci Mam również kłopoty z odnalezieniem strojów dla siebie w najróżniejszych sklepach.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015