#2014-03-28 10:59:18 

Devito

Użytkownik

Jestem ekologiem z zamiłowania, rzeczywiście martwi mnie postępująca degradacja środowiska. Przybywa różnych zanieczyszczeń, a bogactw naturalnych ubywa. Moim marzeniem jest żeby każdy choć w pewnej mierze interesował sie ekologią i żeby każdy postępował w odpowiedzialny sposób. Są oczywiście osoby na których spoczywa wyjątkowa odpowiedzialność w tym zakresie. Mam na myśli tych, którzy zarządzają zakładami produkcyjnymi. Trzeba tak planować produkcję by emisja szkodliwych gazów była możliwie jak najmniejsza i umiejętnie brać się za eliminację odpadów. 
#2014-03-28 11:32:42 

poligamista

Użytkownik

To normalna rzecz, że jak nie dbamy o nasze środowisko to ono jest mocno zanieczyszczone. Kiedy ja bardzo chciałem zrobić pomiary gleby na swoich polach w celu wykopana stawu to skorzystałem z takiej usług i tyle. Ktoś kiedyś proponował mi, bym przejrzał pewną stronę online analizysrodowiska.pl/podstrona/badania-zywnosci na której proponują różne sposoby na ochronę środowiska. Kto wie? Może kiedyś skorzystam. Na obecną chwilę tego nie potrzebuję. Dlatego nie jestem w stanie Wam pomóc i uciekam stąd. Musicie radzić sobie sami. Życzę powodzenia!
#2014-03-28 13:19:42 

Klotylda

Użytkownik

Człowiek wracam padnięty z pracy. Chce odpocząć to wchodzi na forum, a tutaj takie przynudzanie. Nasze środowisko jest mocno zanieczyszczone. Tu nie ma nad czym się zastanawiać. My jak pragnęliśmy zorganizować spotkanie dla miłośników ekologii i pokazać im problemy ekologiczne, to wykonaliśmy operat wodnoprawny i problem z głowy. Dlatego nie rozumiem całej tej wielkiej rozmowy na temat ochrony środowiska. Może mi to ktoś wyjaśnić?! A z resztą znikam stąd. Może coś interesującego jest w telewizji.
#2014-03-28 14:38:19 

Soulguard

Użytkownik

Kwestia degradacji środowiska naturalnego dotyczy całego świata. Są co prawda tereny mniej i bardziej zdegradowane, nie mniej jednak problemy w tej formie bez przerwy przybierają na sile. operat wodnoprawny to jest określenie które kojarzy mi sie z konkretnym usługodawcą. Sądzę że pomiary dotyczące ochrony środowiska naturalnego to coś faktycznie ważnego. 
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015