#2014-06-16 06:25:31 

gorącaaa25

Użytkownik

#2014-06-16 07:36:31 

beatazkrk

Użytkownik

Ówcześnie co niemiara ludzi kupuje sobie rozmaite wibratory. Do tego społeczeństwa także należę ja. Naprawdę nie mam się czego obawiać, gdyż wydaje mi się, że to zwyczajna rzecz mieć ochotę na seks. W tej chwili nie mam seks przyjaciela, więc w jakiś sposób muszę zaspokoić swoje potrzeby. Na początku nie byłam przekonana co do takich akcesoriów, ale moja kumpela dała mi broszurkę na której widniał napis Sklep Erotyczny 24. Powiedziała, że sama kupiła sobie tam artykuły i nie skarży się. W końcu i ja zakupiłam. Powiem, że warto było. Kiedy już będę miała chłopaka to porzucę te zabawki, a może jednak nie.
#2014-06-16 08:37:35 

Devito

Użytkownik

Przykre to nieco, że ludzie nie krępują się rozmawiać o tak personalnych kwestiach na szeroko znanej stronie. Kwestia, która kiedyś była motywem zarezerwowanym dla małżonków dzisiaj jest wyciągnięte dla wszystkich. No cóż, w takich czasach przyszło nam żyć. Choć te kostiumy erotyczne to nawet całkiem ciekawa opcja. Być może kiedyś nad tym pomyślę. Aktualnie nie mam tu nic do roboty.
#2014-06-16 09:30:10 

Klotylda

Użytkownik

By moje życie intymne się poprawiło, w ostatnim czasie zakupiłam wibrator. Znalazłam go w popularnym sklepie internetowym. W internecie trzeba znaleźć dokładniejsze wiadomości o tym sklepie. Moja przyjaciółka namówiła mnie do kupna wibratora, co było świetnym pomysłem! 
#2014-06-16 09:44:22 

ohydna

Użytkownik

O zgrozo! Co tu się dzieje?! Uważałam, że po tak uciążliwym dniu sekundę odpocznę, ale jednak był błąd. Nie każda osoba zna się dobrze na artykułach erotycznych. Doszły mnie słuchy, że mój znajomy gadał, że chce uatrakcyjnić swoje życie seksualne i z tej przyczyny znalazł pewną witrynę sieciową, na której polecają w atrakcyjnej cenie wielorakie artykuły erotyczne, ale nic a nic mnie to nie ciekawi. Ja nie chcę takich produktów. Cóż, pozdrawiam!
#2014-06-16 10:20:23 

poligamista

Użytkownik

Multum osób nie ma bladego pojęcia, że są także takie produkty, które w znacznym stopniu mogą nam powiększyć penisa itp. Ja takie coś znalazłem gdy poszukiwałem produktów erotycznych dla mnie i mojej laski. Wpierw mało byłem do tego nastawiony, ale postanowiłem dowiedzieć się czegoś więcej. Wystukałem w wyszukiwarkę słowa Bathmate, zdania o Bathmate, rozkoszne wibratory elektryczne. Odnalazłem bez liku interesujących wypowiedzi o tym. Z tej racji postanowiłem sobie wziąć te artykuły. Gdy użyłem pompki powiększającej penisa i wpadłem do sypialni to Aśka zaniemówiła. Kochaliśmy się chyba cztery razy w ciągu 12 godzin. Taki seks to rozumiem. : D
#2014-06-16 10:45:01 

warfather

Użytkownik

O, no proszę, tego typu tematu tutaj nie oczekiwałem. Jak prosto zauważyć, nic co stworzone dla ludzi nie jest dla naszych użytkowników nieznane. Również kwestie seksu. Swoją drogą niezwykle ciekawe są niektóre z takich gadżetów. Jak chociażby takie Fleshlight. Zauważam, że powinienem mocniej zagłębić się w to zagadnienie bo sporo mnie omija.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015