#2014-06-17 08:19:20 

ohydna

Użytkownik

Ja dużo razy byłam u dobrego dentysty mieszczącego się w Poznaniu, gdzie robiłam korony porcelanowe w Poznaniu. Znam również świetnych protetyków naprawiających protezy w Poznaniu. Jejku, jak ja nienawidzę chodzić do lekarza dentysty. Prawdopodobnie mam uraz z czasów szkolnych, gdy non stop mi się psuły zęby i ogromnie często odwiedzałam dentystę. To były okropne wizyty, nie cierpiałam ich, lecz musiałam to przeżyć. W tej chwili mam ciut lepsze uzębienie, lecz wizyty w gabinecie dentystycznym to stale dla mnie spory kłopot. 
#2014-06-17 08:47:54 

poligamista

Użytkownik

Jestem w stanie polecić specjalistkę która pierwszorzędnie zna sie na ekstrakcji zębów. Mam nadzieje że jesteście z Poznania bowiem jedynie wtedy przekazywane przeze mnie wskazówki będą mogły być pomocne, z pewnością nie ma co wybierać z chorym zębem do odmiennej miejscowości. Niektórzy wpisują w Google sformułowanie: poznań stomatolog lecz myślę że to zawodne źródło informacji. Profesjonalistka, którą mam na myśli zajmuje sie także naprawą protez u pacjentów z Poznania. Jeszcze sie starałem sie pozyskiwać informacji o tym kto wykonuje solidne implanty zębów w Poznaniu bowiem tak sie składa że wcale nie musiałem.
#2014-06-17 11:27:19 

Klotylda

Użytkownik

Nie mam zamiaru prosić żeby mi ktokolwiek rekomendował stomatologa bo jestem pacjentką konkretnej osoby. Poznań to rewelacyjna miejscowość, świetnie jest tutaj rozwinięty sektor usług. Stomatologia w Poznaniu ukształtowała się na wysokim poziomie. Ostatnio bolał mnie ząb ale wcale nie trzeba było go usuwać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015