#2014-07-01 22:52:48 

warfather

Użytkownik

Kaszkiet z glowy! Przyszedł mi mail: regeneracja sprzęgła jak za darmo i powinieniem się tym zainteresować bo potrzebuję kilka bibelotów do warsztatu skombinować. Potrzebne mi sa koła zębate a też części do niesprawnej pompy centralnego smarowania. Rzuciło wam się na oczy cokolwiek o szpecach z reklamy?
#2014-07-01 23:57:16 

Soulguard

Użytkownik

Ci, którzy kochają majsterkować bardzo często kupują jakieś nowe sprzęty. Wiem to z własnego doświadczenia. Kilka tygodni temu szukałem nowych kół zębatych. Niestety w moim miasteczku nigdzie nie mogłem ich kupić. Z tej przyczyny postanowiłem coś znaleźć w Internecie. Oglądając różnorakie witryny wpadłem na ciekawą reklamówkę zatytułowaną multimasz. Tam odnalazłem fajną spółkę, w której kupiłem sobie urządzenia, jak również inne akcesoria. Byłem usatysfakcjonowany. Po pięciu dniach koła znalazły się u mnie. Za pomocą tego mogłem powrócić do remontu domu.
#2014-07-02 00:52:58 

Devito

Użytkownik

Taka sprawa jest, że naprawa tokarek potrzebna od zaraz. Zakład pogrzebowy atakuje, że potrzebują pięciu nowych trumien a u mnie machina leży, bo mój dostawca zbankrutował. Na marginesie przydałyby się także zrobione ze stali C45 śruby trapezowe z nakrętką z brązu, tylko to dla siebie. Niby na stronkach znajdzie się niemało ofert, ale u wszystkich termin wykonania pieruńsko długi. Znacie coś dobrego, najlepiej od już? 
#2014-07-02 03:05:14 

poligamista

Użytkownik

Dzisiaj wróżą z 30 stopni C więc mam z tyłu głowy zrobić porządki w garażu. Wysokie ceny mają te lepsze narzędzia no i muszę o nie uważniej dbać. Bez komentarza co ci popaprańce wyrabiają z tym krajem. Rachunki popłacić, samochód ubezpieczyć, a prócz tego na resztę musi zostać. Jeden śmiech! 
#2014-07-02 05:29:56 

lenino1943

Użytkownik

Ukłony! Jakiś tydzień zamówiłem w sklepie MultiMasz pojemny pęcherz Orsta jak też całą gamę komponentów wspomagających centralne smarowanie w tokarce. Wypada powiedzieć, że doświadczenia są ze wszechmiar korzystne: natychmiastowa wysyłka, faktura dołączony do zamówienia, specyfikacja w naszej ojczystej mowie. Wkrótce na moich barkach także naprawa obrabiarek i bez mrugnięcia oka ponownie skieruję swe kroki do mojej spółki, bo po co marnować siły na ignorantów? Do następnego!
#2014-07-02 06:40:52 

beatazkrk

Użytkownik

Supermama mówi :) Ja ostatnio ulepszyłam zestaw narzedzi o markowy uchwyt tokarski samocentrujący - bez komentarza ;) Od niedawna zerkam na 12-biegowe wiertarki kolumnowe z regulacją wrzeciona lecz chwilowo grosza nie starczy ;) Na osiedlu powstał taki punkcik z tekstem na szyldzie części do tokarek bułgarskich - może wiecie o czym mówię? Tam głównie wszystko kupuję, bo tanio i pani sprzedawczyni pomocna. A wy w jakim sklepie się zaopatrujecie? :)
#2014-07-02 09:17:44 

Soulguard

Użytkownik

Podejmowane dyskusje na forach są pomocne. Nie raz myślałem jakie maszyny mógłbym wziąć do warsztatu. Nawet ostatnio znalazłem fajną witrynę internetową, na której oferują wysokiej jakości maszyny. Muszę koniecznie ją dobrze przejrzeć, ponieważ pragnę dokupić trochę rzeczy do mojego warsztatu. No cóż, muszę to mocno przemyśleć. 
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015