#2014-07-02 10:02:02 

Soulguard

Użytkownik

Potrzebne w mojej spółce były ostatnio wózki do magazynu oraz ręczne wciągarki łańcuchowe o wytrzymałej konstrukcji. Fantastyczna inwestycja to wciągniki dźwigniowe. Ostatnio w naszym magazynie, bez przerwy coś się psuje, zatem zakupiliśmy konieczne oprzyrządowanie. Sądzę że części, jakie w tej chwili zakupiliśmy będą służyły długi czas, dlatego też powinno się nieraz zainwestować ciut szmalu, aby coś zostało na długi okres. 
#2014-07-02 12:20:27 

Devito

Użytkownik

Znakomity zakup swego czasu w mojej firmie to chwytaki do blach. Ja w niedalekiej przyszłości biorę dni wolne i przypuszczalnie udam się wspólnie z moją dziewuchą w góry. Razem trochę wypoczniemy od roboty. Niesamowicie cieszę się na ten urlop. 
#2014-07-02 14:01:54 

lenino1943

Użytkownik

Sądzę, że omawiane tematy na forach sieciowych są świetne. Nie raz zastanawiałem się jakie powinien zakupić sprzęty do mojej firmy. Nawet wczoraj odnalazłem ciekawą witrynę online, gdzie proponują części do wózków Linde. Muszę szczerze powiedzieć, że mam coraz większą potrzebę kupić tego typu części do mojego wózka. Aczkolwiek jeszcze muszę to dobrze przemyśleć, ponieważ chciałbym być pewny na 100% czy to nie za dużo kasy dla mnie.
#2014-08-08 07:39:41 

warfather

Użytkownik

Firmy mają to do siebie, że często potrzeba do nich zamawiać nowe urządzenie. Akurat ja posiadam firmę budowlaną i non stop szukam nowych urządzeń. Niedawno wyposażyłem się w zblocza. Nareszcie, ponieważ coś za bardzo nie mogłem tych maszyn zakupić. Cały czas coś innego zajmowało mnie, ale nadszedł ten moment, że wziąłem. Moi pracownicy cieszą się, bo dzięki temu będzie im o wiele łatwiej pracować. : D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015