#2014-07-03 04:06:14 

warfather

Użytkownik

Hej! Jakiś czas temu do naszego biurowca przyszła jakaś umowa od zachodnich sąsiadów. Na nasze nieszczęście napisana jest w taki sposób, że mimo tego iż znam język niemiecki nic z niej nie czaję. No więc postanowiłem poszukać fachowego tłumacza, który w atrakcyjnej cenie przetłumaczy mi na polski te papiery. We wtorek na ulicy dostałem pewną broszurę o tytule tłumaczenia techniczne, profesjonalne tłumaczenia prawnicze, fachowe biuro tłumaczeń w Poznaniu. Nie mam pojęcia, może skorzystam z tej propozycji. Ciężko mi coś powiedzieć, gdyż nie mam doświadczenia z tłumaczeniami. Z tej przyczyny postanowiłem pojawić się tu. Chciałbym spytać Was o jedną rzecz. Czy moglibyście polecić mi jakiegoś zawodowego tłumacza? 
#2014-07-03 05:10:02 

Soulguard

Użytkownik

Potrzebuję tłumacza przysięgłego. W okolicach targu znajduje się plakat tłumaczenia pisemne - wybrałem się zorientować, jaką mają ofertę, i okazało się, że obecnie nie przyjmują zleceń. Córka sprawdzała ze mną w bingu jakieś biura i wpisywaliśmy frazy: szybkie translacje prawnicze również tłumaczenia przysięgłe poznań i znalezisk jest bardzo dużo, a ja nie wiem na co się zdecydować. Może ktoś ma sprawdzonego tłumacza poświadczonego w Poznaniu? Proszę o jakieś namiary.
#2014-07-03 08:08:26 

Devito

Użytkownik

W tym momencie jest multum tłumaczy. Nawet czasami nie wiemy kogo wybrać. Aczkolwiek ja polecam firmę Expert-lingua, którą odnalazłem w necie. Wyglądało to tak. Poszukiwałem profesjonalnego tłumacza. Przeglądałem różnorakie witryny, aż wpadłem na pewną reklamę zatytułowaną expert-lingua.com. Wcisnąłem na nią i przejrzałem jej propozycję. Przyznam się, że ceny były bardzo korzystne. Postanowiłem skorzystać. W ciągu pięciu dni wszystko miałem rozwiązane. Przesłali mi emailem moje dokumenty wraz z tłumaczeniami. Fachowcy. Byłem pod wielkim wrażeniem. Cóż mógłbym powiedzieć. Ci, którzy poszukują profesjonalnych tłumaczeń powinni skorzystać z usług Expert-lingua. Polecam serdecznie!
#2014-07-03 10:09:24 

gorącaaa25

Użytkownik

Każdy człowiek śni o tym, żeby odrobinę wyluzować po trudnym dniu. Cóż więc wchodzi się na forum, a tu tak smętnie. Wydaje mi się, że na ten moment odnaleźć profesjonalnego tłumacza to nie kłopot. Nie kapuję tej rozmowy. Gdy poszukiwałam fachowego przedsiębiorstwa tłumaczeń to nie było problemu z odnalezieniem jego. Wystarczy odrobinkę poszukać w Internecie. Uważam, że sprawa załatwiona. Nie kapuję całej tej rozmowy. Spadam stąd. Bye!
#2014-07-03 10:43:12 

Klotylda

Użytkownik

U nas w mieście bez przerwy rozrzucają kupę ulotek w stylu: nauka niemieckiego poznań. Także moja Natalka chodzi na korepetycje. Ja zaś muszę znaleźć osobę, co robi solidne translacje pisemne. Tylko żeby to był koniecznie rzetelny tłumacz. Poznań jest pewnie siedzibą sporej liczby biur translatorskich? Czy mam rację? Może ktoś pomoże?
#2014-07-03 11:44:14 

poligamista

Użytkownik

Ówcześnie istnieje multum firm, które proponują profesjonalne tłumaczenia. Ja sporo razy skorzystałem z takich, ponieważ działam w korporacji, która wiele razy łączy różnorodne inicjatywy z niemieckimi korporacjami. Jakiś czas temu otrzymałem teczkę dokumentów, na przetłumaczenie na polski w ciągu paru dni. Postanowiłem czegoś poszukać w sieci. Tak więc w Yahoo wystukałem odpowiednie wyrazy, jak na przykład tłumaczenia specjalistyczne poznań, dobry tłumacz z Poznania, fachowe tłumaczenia pisemne w Poznaniu. Znalazłem sporo propozycji. Wybrałem jedną, zatelefonowałem i wszystko dogadałem. W ciągu ośmiu dni dokumenty zostały mi odesłane. Byłem usatysfakcjonowany. : )
#2014-07-03 12:57:59 

miałka_ewa

Użytkownik

Dużo osób nawet nie wie, że może w prosty sposób znaleźć profesjonalnego tłumacza. Przypominam sobie jak dawno temu w sądzie szukaliśmy tłumacza, gdyż potrzebne było nam przetłumaczenie akt. Teraz to nie problem. Od ośmiu lat pracuję w sądzie. Dwa tygodni temu otrzymaliśmy ważne akta, które musiały być w fachowy sposób tłumaczone. Gdy miałam usiąść do komputera i poszukiwać tłumacza, moją uwagę skupił niezły artykuł zamieszczony w magazynie, który nosił nazwę biura tłumaczeń poznań, tłumaczenie techniczne w Poznaniu, tłumaczenia przysięgłe w Poznaniu. W nim były napisane rozmaite hiperłącza. Zalogowałam się na jeden i tak odnalazłam tłumacza. Zadzwoniłam do nich i dogadałam się. Po dwóch dniach miałam gotowe akta. : )
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015