#2014-07-04 01:29:32 

warfather

Użytkownik

Posty: 136

Skąd:

Wiek:

Witam serdecznie! Chciałbym z Wami podyskutować na dość interesujący temat. Tego lata postanowiłem ostro zabrać się za siebie. Z tej przyczyny chciałbym zakupić sobie jakiś fajny rower. Ten który kupiłem dawno temu już ledwo zipie. Tak główkuję jaki model byłby najlepszy. Okazjonalnie chciałbym zamówić rowerek dla mojej trzyletniej bratanicy. Wczoraj w sieci sporo szukałem w tym temacie i pod wyrażeniami cannondale rowery, a również rowery trek sklep, znalazłem wiele fajnych ofert takich jak cannondale trail sl 1, ale nie wiem na co się zdecydować. Z tej przyczyny pojawiłem się tu. Pragnę Was spytać jakiego rodzaju rowery są dobre. A Wy jakie kupujecie rowery latem?
#2014-07-04 02:00:43 

gorącaaa25

Użytkownik

Posty: 92

Skąd:

Wiek:

Witam! Porywam się na to, aby swojemu partnerowi a także dziecku sprawić wypasione rowery. Kumpel podzielił się ze mną swoją wiedzą, i mnie to przerosło. W przeglądarce szukałam haseł: cervelo p3 oraz sklep trek. Jednak sama się nie orientuję na co właściwie się zdecydować. Jakie jest wasze zdanie? W okresie letnim całą rodziną rowerujemy. Z góry dziękuję za wszystkie rady.
#2014-07-04 04:28:54 

Klotylda

Użytkownik

Posty: 103

Skąd:

Wiek:

Ja w sezonie letnim wybieram rower, który odnalazłam w necie wstukując hasło: rowery trek. Muszę mieć nowy rower, ponieważ stary mi ukradziono. Szalenie się wówczas wnerwiłam. Jakiś czas temu moje znajoma wręczyła mi ulotkę, gdzie był napis: cannondale bad boy. Muszę powiedzieć, że tam były też fajne rowery. Czasami nie umiem odżałować mojego poprzedniego zakupu. Lubiłam na nim wyjeżdżać na najróżniejsze wyprawy. Brałam wówczas całą rodzinkę i razem ruszaliśmy ; ) Słuchajcie ludzie, jak maluszki były zadowolone! 
#2014-07-04 06:55:13 

beatazkrk

Użytkownik

Posty: 80

Skąd:

Wiek:

W sezonie letnim zakupię sobie nowoczesny rower. Mam co nieco zgromadzonych środków finansowych, zatem z kupnem nie może być najmniejszych trudności. Wycieczka rowerowa powoduje we mnie mnóstwo radości, niesamowicie mnie odpręża. 
#2014-07-04 09:08:22 

Devito

Użytkownik

Posty: 161

Skąd:

Wiek:

Odpowiedni rodzaj roweru to bardzo ważna rzecz. Ja posiadam dwa. Jeden należy do mnie i jest to rower o modelu cannondale trail sl, drugi do mojej żony i ona zamówiła sobie trek 3900 disc. Jesteśmy we dwójkę usatysfakcjonowani, bo od zawsze marzyliśmy, aby mieć dobrej jakości rowery. Uwielbiamy aktywnie spędzać wolny czas więc dla nas wycieczki rowerowe to ogromna przyjemność. Tak w ogóle zachęciliśmy do tego naszych znajomych i w tym momencie często sobie robimy wypady za miasto. Nakłaniamy wszystkich do takich przejażdżek, bo to cudowna rzecz. : )
#2014-07-04 11:43:16 

poligamista

Użytkownik

Posty: 107

Skąd:

Wiek:

Ja ostatnimi czasy wybrałam rowery dla moich maluszków w znanym sklepie Colex. Oferują tutaj towary znakomitych producentów. Ten sklep ujrzała moja znajoma, która kupiła w nim rowery. Ogromnie była z nich usatysfakcjonowana, gdyż wyróżniały się znaczną solidnością. Sklep proponuje w dodatku nieodzowne akcesoria do roweru renomowanych firm światowych. Na pewno każdy wyszuka coś dla siebie. Są tu zatrudnieni świetni fachowcy, dali mi odpowiedź na moje wszystkie pytania. 
#2014-07-04 13:58:38 

miałka_ewa

Użytkownik

Posty: 119

Skąd:

Wiek:

Wreszcie dostałam wymarzony rower. To teraz każdego dnia do szkoły jeżdżę moim nowym nabytkiem : ) Jestem wdzięczna wszystkim za rady! Bez waszej wiedzy nie byłoby tak łatwo.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015