#2014-08-04 03:59:50 

Devito

Użytkownik

Dobry! OD pół roku staram się brata zaciągnąć na psychoterapię, gdyż źle się z facetem wszystko układa. Dotychczas udało mi się z ledwością raz, jednak na skutek braku przygotowania pana dohtora, rzecz poszła w diabły. Przed kolejną próbą zamierzam się uzbroić, no i przeglądałem w szpitalu fikuśne reklamówki: psycholog warszawa oraz psychoterapia. Widzieliście tą poradnię? Gościliście w przeszłości u psychologa?
#2014-08-04 04:29:06 

beatazkrk

Użytkownik

Tatko niedawno się głowił, komu siostrę oddać, bo kanapę pomyziała i w końcu postanowił, że na prowincję. Teściowa od lat umiała ją uspokoić. Teraz mamy u nas cicho.
#2014-08-04 06:21:40 

poligamista

Użytkownik

Po tygodniach męki trafiłem na psychologa moich marzeń. Kłaniam się drogim forumowiczom za wsparcie. Bez wątpienia wkrótce was odwiedzę : ) Do zobacz!
#2014-08-04 08:57:01 

Soulguard

Użytkownik

Moi mili, co wy na tym forum posuwacie?! Pogodzie ducha najlepiej sprzyja spacer po lesie! Bez przerwy w 4 ścianach rozwaleni, a po czasie się dziwią, że ze zdrowiem nie halo! Na zewnątrz out!
#2014-08-04 09:24:24 

miałka_ewa

Użytkownik

Ojciec zaordynował, żeby znaleźć dla Malwiny jakąś poradnię psychologiczną w stolicy, ponieważ zawód kosztuje ją zdrowie. Ostrożnie zrobiłam rozeznanie i w oparciu o komentarze internautów znalazłam Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości. Udała się do nich z gruntu bez zapału, jednak prędko okazało się, że było warto. Zatrudnieni tam lekarze to prawdziwi fachowcy. Szczerze rekomenduję to miejsce!
#2014-08-04 10:48:43 

lenino1943

Użytkownik

Babcia męczyła się przeszło rok, leki nie przynosiły ulgi i błąkała się jak śnięta, aż dnia pewnego otrzymała telefon do przychodni psychologicznej w Warszawie o nazwie INZIPiRO. Tam wreszcie porządnie ją zaopiniowali, dali receptę na właściwe specyfiki i po tygodniu była jak nowa : ) W przypadku, gdybyście kiedyś szukali dobrej psychoterapii z Warszawy, bezwzględnie do tego instytutu zawińcie, bo na chorobę tracić cenne chwile na cyrulików?
#2014-08-04 11:10:48 

Klotylda

Użytkownik

Wysłuchałam opisanych sugestii i na razie jestem zadowolona. To dopiero sam początek terapii, jednak instytut wygląda bardzo obiecująco. Dziękuję drogim internautom za wskazanie drogi!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015