#2014-08-24 22:37:55 

warfather

Użytkownik

Witajcie! Od dziecka ubóstwiałem muzykę rockową. Jakiś czas temu postanowiłem z kumplami utworzyć grupę muzyczną. Okazało się, że ludziom spodobała się nasza muzyka i coraz chętniej zapraszają nas na różnorodne festiwale. Wraz z zespołem rozważamy nad dawaniem profesjonalnych koncertów. Lecz stanęło ku temu trochę rzeczy na drodze. Jedną z nich to jest brak dobrych urządzeń. Tu chodzi przede wszystkim o Antari Z-800 II. Oprócz tego mojego znajomego brat wspomniał, że powinniśmy również zagospodarować się w reloop adm-5. Ciężka rzecz, ale zbieramy gotówkę i sądzę, że za pół miesiąca wyposażymy się w stosowny sprzęt. Przy okazji logując się tutaj chciałem Was zapytać o coś. Czy posiadacie doświadczenie w tworzeniu koncertów. Jakie wymagane są urządzenia, aby taka impreza była udana?
#2014-08-25 00:45:05 

gorącaaa25

Użytkownik

Oj, ja tu patrzę - sami panowie, może przydałaby się jakiś żeski głos w tej sprawie :-) u nas mamy pioneer ddj sr. Przyznaje się ja najczęściej śpiewam i ucze się gry na basie, ale w zespole głownie faceci. No sprzęt jak dotąd odpukać nie zawodzi. Naprawde bez niego i poza tymn kilku innych rzeczy, np. pioneer ddj ergo k byłoby ciężko coś graż dla jakiejś widowni. Poza tym mamy pioneer ddj sr - też bez wahania godny polecenia sprzęcior. My naprawde to stale bierzemy z internetu bo wychodzi korzystniej cenowo niż w stacjonarnych sklepach, najczęściej tu djpro.pl ściągamy. Jest okej. Napisz co dla siebie kupicie.
#2014-08-25 03:22:18 

Devito

Użytkownik

Myślę, że ważnym sprzętem, które powinno znaleźć się w wyposażeniu kapel jest Pioneer DJM-250 K. Wiem o tym z własnego doświadczenia. Mam grupę od roku i od długiego czasu gramy fachowe koncerty. W związku z tym zależało nam na tym, aby każdy kto przychodzi na nasz koncert wyraźnie nas słyszał. Początkowo miałem trudności z odnalezieniem dobrej firmy oferującej takie sprzęty. Jednakże mój kolega zaproponował mi pewną witrynę sieciową, która była własnością firmy DJ Pro. Tam w korzystnej cenie odnalazłem multum ciekawych urządzeń. Wybraliśmy wszystko czego szukaliśmy i zakupiliśmy. W ciągu dwóch dni kurier przywiózł nam dobrze zapakowany sprzęt. No od tamtej pory nasze koncerty mają wysoką jakość. Ci, którzy poszukują takich urządzeń powinni skorzystać z oferty tej spółki. Polecam z całego serca!
#2014-08-25 05:02:28 

beatazkrk

Użytkownik

ludzie dajcie sobie siana, grywać po garazach? co za wieśniaki. A słyszeliście teraz wszyscy zamaiwają dj-a. Lepiej zerknijcie na ceny rzepaku bo potrzeba wam z litr oleju do głów. Lepiej pujść na spacer albo poopowiadać suchary niż czytać te wasze porady buraki.
#2014-08-25 07:33:57 

poligamista

Użytkownik

A idź babo, lepiej paznokcie pomaluj :P wsumie co to za bend co w sieci szuka sposobu na sukces heh heh. Jeśli dotychczas was trole nikt nie zauważył to raczej perl jamu z was nie będzie. WOW potrzebujecie sprzętu? Wiecie jak gadają – więcej sprzętu nisz talentu heh :p
#2014-08-25 09:20:56 

lenino1943

Użytkownik

Dyskusja o fachowych urządzeniach na koncerty jest bardzo fajna i przydatna. Wydaje mi się, że można ją jeszcze bardziej rozpisać, bo teraz jest mnóstwo nowych zespołów. Nawet wczoraj sam poczytałem na temat takich urządzeń na djpro.pl/pioneer-pioneer-hdj2000-s-p-1418.html Mój synuś jest uzdolniony muzycznie. Któż to wie, może w przyszłości sam będę brał dla niego takie sprzęty.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015