#2014-09-03 05:50:22 

Klotylda

Użytkownik

Mój komputer nieustająco się psuje. W tej chwili muszę zredagować piekielnie ważne pismo, a nie mam jak tego uczynić ; ( Mój sprzęt jest w serwisie naprawiającym kompy marki Acer, więc nie jestem w stanie w tej chwili tego napisać. Zamówiłam używany komputer, i możliwe że stąd są te kłopoty. Swego czasu w moim sprzęcie było zrobione solidne lutowanie układów BGA. Możliwe że mój komp miał skazę fabryczną i stąd te kłopoty. Jednakże wyszukałam sprawdzony serwis dzięki ulotce, gdzie znajdował się napis: serwis toshiba Poznań.
#2014-09-03 06:51:35 

Devito

Użytkownik

Ja mam ciągle jakieś problemy z moim laptopem. Ostatnimi czasy trzeba było zrobić profesjonalny reballig. W tej chwili zupełnie nie wyobrażam sobie codziennego funkcjonowania bez laptopa, jednak te ustawiczne naprawy bardzo mnie denerwują. Musiałem znaleźć serwis naprawiający kompy marki Samsung. I błyskawicznie oddałem tam swój komp. Jednakże ja mam sporego pecha do tych komputerów. Znakomicie mam w pamięci jak mój zeszły sprzęt też przynosiłem do naprawy. Poszukiwałem wtenczas solidnego serwisu laptopów firmy Lenovo.
#2014-09-03 08:56:14 

miałka_ewa

Użytkownik

Z moim komputerem mam wiecznie jakieś problemy. Powinnam odszukać serwis kompów firmy Sony, gdyż mój małżonek chyba nie da sobie rady z tym kłopotem. On ma także swój komp, tylko innej firmy i swego czasu nasz trzpiot zaczął w nim majstrować. I teraz musimy poszukiwać prócz tego sprawdzonego serwisu kompów marki Asus w Poznaniu. Ale skąd my znajdziemy kasę na to? Na razie odszukałam dział na stronie www o nazwie: serwis laptopów toshiba, może tu będą jakieś rady.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015