#2014-09-03 08:36:46 

Klotylda

Użytkownik

Posty: 103

Skąd:

Wiek:

Ja towary ekologiczne bardzo często wybieram. Moim ostatnim zakupem są doskonałe ekologiczne mydła. Zamówiłam je w sprawdzonym sklepie online Ekoholik. Mydła są wykonane ręcznie, toteż warto je zakupić na prezent. Więcej danych jest na witrynie online. W sklepie warto znaleźć rozmaite artykuły, które są wytworzone wyłącznie z naturalnych komponentów. Jakiś czas temu ja w ogóle nie troszczyłam się o swoje zdrowie, ale obecnie bardzo zwracam uwagę na to, co jem, zatem często zamawiam w tym sklepie zdrowe produkty.
#2014-09-03 09:52:05 

miałka_ewa

Użytkownik

Posty: 119

Skąd:

Wiek:

Uważam że wspaniały towar ekologiczny to mąka lniana. Dawniej zupełnie o nim nie miałam pojęcia, lecz moja koleżanka go stosowała, i ja u niej spostrzegłam go. Ostatnio mnóstwo gotuję i w kuchni używam odżywczą mąkę kokosową. Dawniej zrobiłam z niej smaczny obiad. Zaprosiłam mojego narzeczonego, a on w upominku wręczył mi ekologiczny balsam. Spędziliśmy wtedy ogromnie przyjemny wieczór. W tym momencie jesteśmy już po ślubie i obydwoje lubimy wyroby ekologiczne.
#2014-09-03 10:48:22 

gorącaaa25

Użytkownik

Posty: 92

Skąd:

Wiek:

Obecnie na rynku jest wiele różnorodnych wyrobów ekologicznych, lecz ja najczęściej zakupuję ekologiczne pieluszki. Mój maluszek bardzo je lubi. Dużo o nich informacji jest umieszczonych w necie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015