#2014-09-05 09:33:42 

miałka_ewa

Użytkownik

W mojej spółce mamy komputery i niekiedy są z nimi różnorodne przeboje. Jakiś czas temu niezbędne było szybkie czyszczenie kompa, z tej racji zaczęliśmy poszukiwać serwisu. Przypadkiem miałem ulotkę, gdzie był zamieszczony napis: reballing BGA, w spółce, jakiej ulotka dotyczyła, wykonywano różnorodne usługi, w tym również czyszczenie. Znajoma mi tą ulotkę dała, mówiła, że bardzo jej w tej firmie pomogli. Więcej informacji o serwisie jest opublikowanych w necie. W domu mam również laptopa, jednak on tak często mi nie nawala.
#2014-09-05 11:20:19 

Soulguard

Użytkownik

Mi ostatnimi czasy potrzebna była wymiana klawiatury w komputerze, z tego względu, że moja była wyrobiona i non stop się zacinała. Wcale nie mogłem pisać. Natychmiast znalazłem serwis. W sieci znajdował się banner, z napisem: serwis acer, i w taki sposób odnalazłem niezbędne mi telefony. Potem okazało się, że oprócz klawiatury jeszcze nieprawidłowo funkcjonuje procesor. Wtenczas wydałem sporo forsy. Mam tylko wiarę w to, że teraz wszystko będzie okey.
#2014-09-05 13:13:42 

ohydna

Użytkownik

Ja z moim partnerem mamy dwa notebooki, i wciąż się psują. Jakiś czas temu, kiedy coś pisałam mój lapek nagle przestał chodzić. Wyczytałam w dziale internetowym pt.: serwis toshiba Poznań, że możliwe że to są problemy z pamięcią w laptopie. Znalazłam serwis kompów świetnej firmy Acer, i zaniosłam tam mój lapek. Tymczasem ja chciałam zakończyć istotny dokument na komputerze mojego partnera. Kiedy zaczęłam realizować swoje zadanie, przypadkowo wylał mi się sok, natomiast mój kom przestał mi chodzić, byłam wściekła. Musiałam go także zanieść do cenionego serwisu świetnych notebooków marki Samsung.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015