#2014-09-25 10:18:36 

Soulguard

Użytkownik

Witajcie. Chcę wynająć powierzchnię pod biznes w Warszawie. Chętnie posłucham waszej opinii z tego zakresu. Czy ogłoszenia w stylu qTania powierzchnia biurowa Warszawa upubliczniają prawdziwe koszty najmu czy należy nastawic się na różnorakie dodatkowe dopłaty? Jakieś uwagi?
#2014-09-25 11:50:07 

beatazkrk

Użytkownik

Ciężko stwierdzić czy w Warszawie prosto wziąć coś. Nie mam zielonego pojęcia, ponieważ to nie ja fascynuję się takimi sprawami, tylko mój narzeczony. Ale jak mi się przypomniało, kiedy mój brat szukał powierzchni pod magazyn to wpisał w wyszukiwarkę hale magazynowe Warszawa albo coś innego i kłopot miał rozwiązany. Dlatego nie czaję tej rozmowy. Uważam, że są ważniejsze sprawy na świecie do obgadania, jak na przykład nędza itp. Znikam stąd. Bye!
#2014-09-25 13:04:04 

lenino1943

Użytkownik

Pogawędka o wynajmowaniu różnorodnej powierzchni w stolicy jest bardzo fajna i korzystna. Uważam, że można ją jeszcze bardziej rozpisać, gdyż na obecną chwilę multum osób szuka takich ofert. Ostatnio sam namyślałem się nad wynajęciem powierzchni halowej. Znalazłem nieco wypasionych propozycji pod hasłami hale produkcyjne Warszawa, ale muszę dobrze to przeczytać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015