#2014-10-13 04:58:26 

beatazkrk

Użytkownik

Z zakresu tłumaczeń FR/PL, mogę z czystym sumieniem zarekomendować firmę Centrum Językowe Futura. Są niezwykle kompetentni i mają jasne warunki realizacji. Ceny korzystne. Marzę o tym, żeby realizowane w tej chwili przez inne biuro tłumaczenia z rosyjskiego także trzymały poziom. Trochę się obawiam, bo temat trudny – gospodarka. Pewnie powinnam była znów skorzystać z usług tamtego biura. Ale już opłacone.

#2014-10-13 07:11:49 

Klotylda

Użytkownik

Spotkała mnie kiedyś taka sytuacja. Szukałam na wczorajtłumaczenie norweski – polski konieczne na na zjazd i jakoś wtedy właśnie poznałam w liniach lotniczych gościa, który tłumaczy zawodowo. Event zrealizował bardzo profesjonalnie. Przyjaźnimy się po dziś dzień. W tym momencie stawiam na biuro tłumaczeń francuski – polski. Nie liczę na to, że znajdę tłumacza przez przypadek :D. Jakieś propozycje?
#2014-10-13 09:59:11 

poligamista

Użytkownik

Jeśli mam zadanie do przełożenia na którykolwiek z języków, wybieram profesjonalnych tłumaczy. Tylko i wyłącznie. Wszystko przez taką sytuację niefajną, jak kumpela bardzo bliska po amatorsku podjęła się zadania (tłumaczenia techniczne hiszpański) a następnie najzupełniej to zlekceważyła. Na cito musiałem szukać tłumacza, co zrealizuje to w ciągu 24 h. Na szczęście się powiodło. W tej chwili to samo biuro realizuje mi tłumaczenie z niemieckiego. I jest spoko.
#2014-10-13 11:52:14 

ohydna

Użytkownik

Z całą pewnością nieodzowny jest tłumacz angielskiego, nade wszystko we współczesnych czasach. Muszę oznajmić, że ja swego czasu widziałam mnóstwo anonsów tj. tłumaczenia angielski Sama odrobinę żałuję, że nie opanowałam tego języka, ponieważ aktualnie zarabiałabym z pewnością mnóstwo forsy. Ostatnimi czasy znalazłam w Internecie znakomity dział online o nazwie: tłumaczenie norweski, było tam umieszczonych sporo przydatnych wiadomości, jak uczyć się obcych języków, to mnie bardzo zachęciło do ich poznania.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015